چاپ آنلاین عکس | فتوچاپ 24 | قوانین سایت


قوانین سایت

سامانه آنلاین چاپ عکس دیجیتال فوتوچاپ24 متعلق به مرکز چاپ و آتلیه عکس فتوچاپ24 اهواز می باشد. تمام خدمات و محصولات این مجموعه حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت هاي اين مجموعه تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. با عضویت در این سایت و استفاده از خدمات آن شما تایید می نمایید که با تمام شرایط و قوانین بیان شده در زیر موافقت کرده اید.
 
شرط سنی:
سرویس آنلاین چاپ عکس فوتوچاپ24 برای استفاده افراد بالای 14 سال می باشد و با عضویت در سایت شما این شرط را تایید می نمایید.
 
سیاست حفظ حریم خصوصی :
مجموعه فوتوچاپ24 متعهد می شود که تمامی اطلاعات شخصی شما از جمله نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل فقط نزد این شرکت بوده و به هیچ وجه فاش نشود و از همه مهمتر عکس های آپلود شده شما فقط در سرور اختصاصی فوتوچاپ24 بوده و هرگز به اشتراک قرار داده نخواهد شد و پس از چاپ عکس های شما و تحویل آن ها به شما تمامی عکس های شما پس از 24 ساعت از سرور حذف می شوند.
 
شرایط استفاده از سرویس آنلاین چاپ عکس فوتوچاپ24:
  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
  • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سامانه آنلاین چاپ عکس فوتوچاپ24 بوسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
  • کاربران باید هنگام سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس و شماره تماس‌ همراه مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فوتوچاپ24 جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
  • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
  • همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام  هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
شرایط حاکم بر محتوای ارسالی توسط کاربر
سایت فوتوچاپ24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال عکس توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن عکس را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد كرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده عکس است.

لطفا از ارسال عکسهای مستهجن، برهنه و یا با محتوای سیاسی خودداری کنید. سرویس کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدارهای لازم دسترسی آنها به سایت قطع خواهد شد.
 
 
 
 

با فتوچاپ24 لحظه هاتو چاپ کن...

همین الان تصاویر زیبایتان را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برایتان چاپ و ارسال نماییم


پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
بالاترین کیفیت چاپ
بالاترین کیفیت چاپ
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تحویل سریع در سراسر کشور
تحویل سریع در سراسر کشور
سفارش از طریق واتساپ